Naše služby šipky-obchod.cz

Kromě provozování e-shopu a kamenné prodejny nabízíme několik nadstandardních služeb.

Nabízíme možnost vyzkoušet si veškeré zboží u nás na prodejně

Velkou výhodou našeho kamenného obchodu je možnost si veškeré šipky vyzkoušet. Můžete si na naší prodejně zaházet s velkým množstvím různých druhů šipek, které máme skladem. Je to nejlepší způsob, jak si vybrat šipky, protože každý hráč je individualita a potřebuje jiné šipky. Jedná se o různou gramáž, tvar, povrch či materiál. Jedině vyzkoušením si zakoupíte ty správné šipky, které Vám pomohou podávat ty nejlepší výkony.

Možnost vrácení nevyhovujících šipek

Pokud jste z větší vzdálenosti a máte to daleko do Ostravy, kde se naše kamenná prodejna nachází, nabízíme druhou zajímavou možnost. Objednejte si více drůhů šipek o kterých si myslíte, že Vám budou vyhovovat, doma si je v klidu vyzkoušejte, ty které Vám budou vyhovovat si ponechte a zbylé nám pošlete zpět.

Kvalitní a levná doprava

Dodáváme společností PPL do 48 hodin. Dopravné včetně DPH a dobírky pouze 99,-Kč. Při platbě bankovním příkazem, nebo přes platební bránou GoPay pouze 80,-Kč. Při objednávce nad 4.000,-kč doprava zdarma. Další možnost je doručení na některé s výdejních míst společnosti ZÁSILKOVNA.CZ kde je dopravné včetne DPH a dobírky pouze 73,-Kč, při platbě bankovním příkazem, nebo přes platební bránou GoPay pouze 58,-Kč. Při objednávce nad 4.000,- rovněž doprava zdarma  Při drobných objednávkách zboží, které se vejde do poštovní obálky zasíláme za poštovné 24,-Kč, nebo doporučeně za 49,-Kč. Provozujeme rovněž kamennou prodejnu, otevřeno Po-Čt 8.00-17.00 hodPá 8.00-16.00 hod. Pokud jste od nás obdrželi při minulé objednávce slevový kupón, můžete jej uplatnit pouze ve starém e-shopu. Klikněte tedy na odkaz "starý e-shop" a proveďte objednávku v něm.

Platební brána GoPay

Byla spuštěna on-line platební brána GoPay, přes kterou můžete snadno rychle zaplatit naši objednávku.
Buď platební kartou, bankovním příkazem, SMS nebo několika dalšími způsoby. Můžete si snadno vybrat zbůsob platby, který Vám bude vyhovovat. Stačí před dokončením objednávky zaškrtnou jako způsob platby "GoPay".

!! NOVÁ STEELOVÁ HERNA !!

!! NOVÁ STEELOVÁ HERNA !!

Otevřeli jsme novou steelovou hernu v BILLIARD BARU v Ostravě Hrabůvce na ul.Velflíkova 14.
Nacházejí se zde 3 sisalové terče a hra je na nich ZDARMA. Od září 2018 připravujeme pravidelné každotýdenní turnaje v klasických šipkách o hodnotné ceny. Sledujte tyto stránky, v srpnu 2018 zde budou zveřejněny termíny a další podrobnosti.
Elektronické šipkové přístroje v BILLIARD BARU zůstávají v provozu.

OTEVÍRACÍ DOBA

Otevřeno:
Po-Čt:  8.00 - 17.00 hod
Pátek:  8.00 - 16.00 hod

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info