O nás šipky-obchod.cz

Historie

Prodejem šipkového zboží se zabýváme již od roku 2007, kdy jsme otevřeli i kamennou prodejnu v Ostravě.

Naší prioritní snahou je mít veškeré zboží skladem a tím zkrátit dodací lhůty na minimum. Většinu objednávek vyřizujeme do 2 pracovních dnů, to znamená, že jeden den si zboží objednáte a druhý den jej máte doma.

Další velkou výhodou naší prodejny je, že si můžete veškeré zboží u nás vyzkoušet. Ideální způsob nákupu šipek je navštívit naši kamennou prodejnu a zaházet si s více druhy šipek a najít takové, ktré vám budou vyhovovat. Potom si je můžete doladit i doplňkovým sortimentem přímo v naší prodejně.

Pro kupující s větší vzdálenosti nabízíme možost si zakoupit více druhů šipek, doma si je v klidu vyzkoušet, ponechat si ty, které Vám budou nejvíce vyhovovat a zbylé nám zaslat zpět.

Snažíme se neustále doplňovat zboží novinkami od téměř všech výrobců a držíme krok se světovými trendy v hraní šipek. Vývoj jde velice rychle kupředu a výrobci stále přichází na trh s novými propracovanějšími tvary a povrchy šipek. I proto vzhledem k rychlému vývoji technologii spouštíme tento nový e-shop, který by měl splňovat všechny předpoklady moderního webu. Věříme, že Vás nové prostředí osloví a že budete s našimi službami i nadále spokojeni.

!! NOVÁ STEELOVÁ HERNA !!

!! NOVÁ STEELOVÁ HERNA !!

Otevřeli jsme novou steelovou hernu v BILLIARD BARU v Ostravě Hrabůvce na ul.Velflíkova 14.
Nacházejí se zde 3 sisalové terče a hra je na nich ZDARMA. Od září 2018 připravujeme pravidelné každotýdenní turnaje v klasických šipkách o hodnotné ceny. Sledujte tyto stránky, v srpnu 2018 zde budou zveřejněny termíny a další podrobnosti.
Elektronické šipkové přístroje v BILLIARD BARU zůstávají v provozu.

OTEVÍRACÍ DOBA

Otevřeno:
Po-Čt:  8.00 - 17.00 hod
Pátek:  8.00 - 16.00 hod

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info