O nás šipky-obchod.cz

Provoz E-Shopu bez omezení.

Prodejna otevřena pro výdej objednaného zboží a zásilek ze Zásilkovny a PPL.

Prosíme zákazníky, aby své objednávky platili bezhotovostně, nejlépe kartou nebo převodem přímo u dodavatele. Kurýrní služby postupně zamezují platbě za dobírku v hotovosti z bezpečnostních důvodů, kvůli šíření koronaviru.

Děkujeme za pochopení.

 

AKCE: Sleva 10% na všechno.

Sleva je platná od 19. 3. 2020 do 30. 4. 2020. Sleva bude automaticky uplatněna na každou objednávku v tomto období.

 

Historie

Prodejem šipkového zboží se zabýváme již od roku 2007, kdy jsme otevřeli i kamennou prodejnu v Ostravě.

Naší prioritní snahou je mít veškeré zboží skladem a tím zkrátit dodací lhůty na minimum. Většinu objednávek vyřizujeme do 2 pracovních dnů, to znamená, že jeden den si zboží objednáte a druhý den jej máte doma.

Další velkou výhodou naší prodejny je, že si můžete veškeré zboží u nás vyzkoušet. Ideální způsob nákupu šipek je navštívit naši kamennou prodejnu a zaházet si s více druhy šipek a najít takové, ktré vám budou vyhovovat. Potom si je můžete doladit i doplňkovým sortimentem přímo v naší prodejně.

Pro kupující s větší vzdálenosti nabízíme možost si zakoupit více druhů šipek, doma si je v klidu vyzkoušet, ponechat si ty, které Vám budou nejvíce vyhovovat a zbylé nám zaslat zpět.

Snažíme se neustále doplňovat zboží novinkami od téměř všech výrobců a držíme krok se světovými trendy v hraní šipek. Vývoj jde velice rychle kupředu a výrobci stále přichází na trh s novými propracovanějšími tvary a povrchy šipek. I proto vzhledem k rychlému vývoji technologii spouštíme tento nový e-shop, který by měl splňovat všechny předpoklady moderního webu. Věříme, že Vás nové prostředí osloví a že budete s našimi službami i nadále spokojeni.

OTEVÍRACÍ DOBA

Otevřeno:

Po - Čt: 8:00 - 17:00
Pátek  : 8.00 - 16:00

Výdej objednávek a zboží nepřerušen.
Probíhá i výdej balíkú PPL i Zásilkovny.

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info